Farklı Güzel Sözler, En Güzel Farklı Mesajlar

Farklı Güzel Sözler, En Güzel Farklı  Mesajlar

Birbirinden anlamlı ve güzel sözler bulabileceğiniz. Eşe dosta akrabaya atabileceğiniz birbirinden harika binlerce söz sitemizde hizmetinizde. Hayatınızın anlamı olan o insana iltifat edecek kelimeler, sözler arıyorsunuz fakat bulamıyor musunuz tam aradığınız site sadece bir tık uzağınızda. Onu mutlu etmek işte bu kadar basit çünkü siz bu sözleri ona söyledikten  sonra değerini daha iyi anlayacak.

Güzel Sözler

Güzel sözler dolu dizgin içinizi kıpır kıpır ettirecek kalbinizi yerinden oynatacak. Gününüzün güzel geçmesini sağlayacak binlerce sözü burada bulacaksınız. Aynı zamanda bu güzel sözlerin arasından seçimler yapıp her gün birini okuyarak kendinizi motive edebilirsiniz. Kendiniz ve sevdikleriniz için söz listeleri hazırlayabilirsiniz anlamlı sözler çıkartarak güne manevi bir hava katabilirsiniz. Hayat bir bakıma söylenmiş sözlerden ibarettir. Sizde sevdikleriniz, değer verdikleriniz için söylenmiş sözlerden birini seçebilirsiniz.
“Seninle anlam kazandı baktığım güller, seninle anlam kazandı yazılan tüm şiirler. Aldığım nefesten ötesin bana. Canım desem candan ötesin. Sen bu kalpte bir tanesin.
Öyle hayaller kuruyorum ki ikimiz için. Yuvamız bir cennet bahçesi olmalı, sende içindeki huri. Bense sana kavuşabilmek için günahlarından arınmak isteyen bir günahkar. Senden öncesi olsa bile, sen ebedimsin unutma.
Gec olmadan gelmelisin. Papatyalar olunce guzel kokar diyorlar, sen beni yasarken sevmelisin.
Ben can vermekten degil , bir daha kokusunu icime cekememekten korkuyorum..”

Aşk Sözleri

Sevdiğiniz kadının kalbini kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Onu size bağlayacak olan harika aşk sözleri  sizin için sitemize eklendi. Hayatınızı anlam veren kadın, erkek için bu sözlere kulak vermeniz. Bu sözleri ona söylemeniz gerek çünkü o sizin hayatınıza girerek size ve kendine anlam kazandırdı. Sizde onun kazandığı anlamı ona göstermek istiyorsanız aşkınızı birbirinden güzel hazırlanmış sözlerle ona dökmek istiyorsanız buraya bakmanızda fayda var. Sevdiğiniz kadının yahut erkeğin kalbine giden yol belki de sadece duymak istediği bir sözden ibarettir.
“Sen kendini en özel hissetmesi gereken kadınsın. Sen ateist bir insanı Allah aşkıyla donatırsın. Sen elinin değdiği her yere dua okunansın. Sen kadın, sen iyi ki hayatımda varsın.
Beni unutma, ses ver arada. Sadece nefesini duysam da olur. Yeter ki yaşadığına dair bir ses fırlat. Bağır, çağır yahut küfret… Yeter ki bana soluk ver, nefes ver.
Tarafsız seviyorum seni ben. Rakının beyazında, denin mavisinde, güneşin sıcaklığında… Sadece kendi tarafımca seviyorum. Sır gibi saklıyorum seni dillerden. Öğrenirlerse onlarda seni rakının beyazında, denizin mavisinde, güneşin sıcaklığında sevecekler. Sana başka aşk değmesin diye saklıyorum seni.
Sevgiliye güzel sözler, sevgiliye sözler ve sevgiliye aşk sözleri bulabilirsiniz.
Ey aşk atla içimden. Yakıp kavurma bedenimi, gençliğimi soldurma. Yüzümde ki hüznü al da öle git zira delireceğim. Tutamayacak hiçbir zincir beni. Bedenimi ortadan ikiye yaracak. Git aşk, git benden.
Sana zarar vermeden seviyorum seni, arama sorma artık. Konuşma benden. Bir ölüyüm, bırak rahat yatayım mezarımda. Dürtme beni, dokunma bana.”

Anlamlı Sözler

Hayatı ciddiye alanlar her olayda bir mana arayanlar yahut her olayın içini anlamlı sözlerle doldurmak isteyenler için birbirinden kaliteli sözler bu sitede. Yaşadığınız her olay için doğru sözü aramanıza gerek kalmayacak birinin hayatına değer katmak istediğinizde ona en iyi cümleyi kurabileceksiniz. Onu derinden etkileyecek anlamlı sözleri buradan edindiğiniz bilgilerle ona söyleyeceksiniz.  Ağırlığınızı ortaya koyup kim olduğunuzu ne kadar önemli biri olduğunuzu kanıtlayacaksınız bu sözlerle. Bu sözler sizi siz yapacak ve sizi en iyi anlatacak nitelikte.
“Gönlünde sadece kötülüğe yer olan insanın ağzından iyi bir şey çıkmaz. İnsan her zaman elinde ki malzemeyi kullanır.
Çok şükür karakterimiz sağlam. Arkamız değil.
Yüzümüzün ve gözlerimizin rengi ne olursa olsun gözyaşlarımızın rengi aynıdır
İşimiz Rab’be kaldı ise, oldu bil.
Başladığın cümleyi sonlandıramaz virgüllerle uğraşırsan, noktayı koyan başkası olur!
Gönlünü defter eylersen eğer; yazıp çizen de yırtıp atan da çok olur.
Kaynak: http://www.eguzelsozler.com/anlamli-sozler/

Kapak Sözler

Sevmediğiniz insanları derinden yaralamak ister misiniz? O zaman bu söz sitesi sizin için biçilmiş kaftan öylesine rencide edecek onu öylesine utandıracaksınız ki bir daha size karşı koyma cesaretini gösteremeyecek. Zekanız karşında ezilecek insanlar için birbirinden kuvvetli kapak sözler burada.
“Adamlığını mikroskop ile dahi göremeyeceğimiz kişiler gelip burada ahkam kesmesin.
Sen piyonsun bende şah,ben seni kaybedersem 4 puan gider ama sen beni kaybedersen oyun biter.
Beyinlerimiz savaşsın isterdim, Ama görüyorum ki silahsızsınız bayım!
Çamaşır makinesi çamaşırları sıkarken senin kadar hızlı dönmüyor!
Değer miydi diye aklıma geldi geçenlerde. Teğet bile geçmez dedim kendi kendime.
Senin gibiler su ihtiyacını ancak tükürdüğünü yalayarak karşılıyor. Ne yaparsın işte…
Diyelim ki her şey yoluna girdi. Sence ben o yolu aynı hevesle yürür müyüm?
Reklamı kapatmak için tıklayınız.” yazan yere tıklayınca açılan reklam gibisin. Ayrı bi yavşaksın….
Künefeye benziyorsun dışın tatlı fakat için kaşar.
Aklımdan çıkarsın ama tostumdan asla.
Matematiği kötüydü ama çıkarlarını hesaplamada çok iyiydi.”
Kaynak:http://www.eguzelsozler.com/kapak-sozler/

Kardeşlik Sözleri

Bu hayatta her şey gelip geçici para, mevki, sevgili bunlar öylesine çabuk geçip gidiyor ki. Masallarda ki gibi bir varmış bir yokmuş yaşanıyor ama kardeş dediğiniz kişiler öyle kolay kolay terk etmiyor sizi onları şereflendirmek için birbirinden güzel kardeşlik sözleri sizlerin hizmetinizde.
Kardeş, sadece sevgilere ortak olmaz. Acılara ve gözyaşlarına da ortak olur.
Kardeş gibi yaşamayı öğrenemediğimiz sürece, acı çekmeye mahkum hale geleceğiz. Kardeşlik, sevginin ve dostluğun göstergesidir.
Kardeşim dediğim kişiler bile beni yarı yolda bıraktı. Bu dünyada güveneceğin insanları dikkatli seçeceksin. Onlar seni seçmeyecek.
Gerçek kardeşlerinle tanışacağınız zaman bunu bir şekilde hissedersiniz. Çünkü kardeşlik bağı kutsal bir bağdır. Herkeste bulunmaz.”
Kaynak: http://www.eguzelsozler.com

Beğen  1
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir