Doğum Günü ve Özel Günler Sözleri

Doğum Günü ve Özel Günler Sözleri

Eskiden insanların doğum günleri pek binmezdi. Bunu akılda tutmak ve günü geldiğinde hatırlamak büyük bir meziyet olarak görülürdü. Bu nedenle sadece birinin doğum gününü hatırlamak özel olmak için yeterli idi. Fakat sosyal medyanın hayatımızın içine girmesi ile artık doğum gününün önemi biraz azaldı. Çünkü doğum gününüz geldiğinde bütün arkadaşlarınıza bir hatırlatma gider. Bu nedenle artık asıl meziyet doğum gününü kutlamak değil, nasıl kutlanacağını bilmek. Özellikle ekstra sevdiğiniz birinin doğum günüyse sadece kuru kuru “mutlu yıllar” deyip geçemezsiniz. Daha yaratıcı, daha eğlenceli ya da daha duygusal bir mesaj yazmanız gerekir. İşte bu nedenle doğum günü sözleri olarak ayrı bir alan oluştu.

Şimdi abiye, ablaya, sevgiliye, ayrı ayrı akrabağalara, arkadaşlara, yeni tanıştığınız kişilere, samimi olduğunuz insanlara yazacağınız doğum günü mesajları yazacağınız birçok söz mevcut. Özellikle ve güzel sözler eşliğinde bulabileceğiniz bu mesajlarda işinize yarayacak her şeyi bulabilirsiniz. Bu özel sözleri sevdiğiniz kişinin duvarında paylaştığınız zaman hem kişinin ilgisini fazlası ile çekersiniz, hem de onun özel biri olduğunu sevgi sözleri diğer herkese göstermiş olursunuz. Artık sizin farklı olduğunuzu gösterecek şey doğum gününü kutlamak değil, diğer herkesten farklı kutlamak.

Bu sadece doğum günü için değil, özel olarak nitelendirilebilen her gün için geçerlidir. Yazacağınız etkili bir mesaj karşı tarafta hemen duyguları tetikleyecektir. Önemli olan duruma uygun mesajları bulabilmek.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir